Facebook Sayfası

Facebook sayfamızı ziyaret ederek daha aktivitelerimizi ve haberlerimizi buradan da takip edebilirsiniz.

KAPTANLIK KURSU

 

 

AMATÖR DENİZCİLİK BELGESİ ve TEKNE KAPTANLIĞI

 

 

NEDEN BURGAZ YELKEN KULÜBÜ

 

15 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile bütün aracılık işlemlerinizi sağlıyor ücretsiz özel ders imkânlarımız ile en kısa sürede başarılı olacağınızın garantisini veriyoruz. Sizin için hazırladığımız özel soru kitapçıkları ve ders notları ile ister evinizde ister bilgisayarınızda isterseniz de hocalarımız ile birebir ders çalışabilirsiniz.

 

SINAVDAN KORKMAYIN

Sınav kelimesi çocukluğumuzdan beri biraz korku ve gerilim yaratmaktadır, hepimiz biraz çekiniriz. Hocalarımızın bilgisi ve sihirli kitapçıklarımız ile başarılı olma garantisi veriyoruz! Bilgisayar üzerinden online olarak yapılan bir sınavdır. İsteyen öğrencilerimize sınav öncesi uygulamalı olarak bir sınav denemesi yapıyoruz.

 

BENİM ZAMAN SIKINTIM VAR

Ayırmanız gereken bütün zaman sadece birkaç saat ! Taşınabilir disk ve kitapçık halinde verdiğimiz sorular ve ders notlarını dilediğiniz yerde birkaç saat harcayarak çalışabilirsiniz. Sınav süreside bir saat olup ilk yarım saat içinde bitireceğinizi biliyoruz J  Geri kalan bütün evrak ve öncesinde ki evrak işlemleriniz tarafımızdan halledilip hazır hale getirilmektedir.

 

PEKİ NE KADAR BU EHLİYETİ ALMAK

Burgaz Yelken Kulübü ailesi olarak ve daha çok deniz severi su ile buluşturmak için sınav ücretleriniz ve bütün vergileriniz dahil 600 TL ücret almaktayız. Bunun dışında herhangi bir yere herhangi bir şekilde ödeme yapmamaktasınız. Evet, evet özel ders fiyatlarımıza dahil..